Od 2 maja 2022 roku zapraszamy do korzystania z bezpłatnego dostępu do ponad 50 000 e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go. Platforma oferuje także podcasty oraz swoje produkcje oryginalne. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych i czytnikach e-booków (w tym na Kindle).

Aby skorzystać z usługi:

- odbierz kod osobiście w Informatorium lub napisz e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej. (Trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem, mieć ukończone 15 lat oraz nie mieć obciążeń na koncie bibliotecznym).
- wejdź na www.empik.com/biblioteki/kod i postępuj zgodnie z poleceniami na stronie.

W każdym miesiącu wydawana będzie kolejna, ograniczona liczba kodów.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.